EVENTY

Ważne wydarzenie w Twoim życiu zbliża się wielkimi krokami, a Ty nie masz czasu, żeby przygotować przyjęcie? A może organizacja urodzin, komunii czy ślubu i wesela spędza Ci sen z powiek ze względu na mnogość spraw do załatwienia? Nie wiesz od czego zacząć? Skontaktuj się z nami. Damy Ci profesjonalne wsparcie w przygotowaniu Wielkiego Dnia.

Chrzciny i komunie

Jest to niewątpliwie bardzo ważne wydarzenie z uwagi na przyjmowany przez Twoje dziecko sakrament, dlatego warto w odpowiedni sposób uczcić tę uroczystość. Organizacja przyjęcia może jednak sprawić sporo problemów, zwłaszcza jeśli chcecie celebrować je w większym gronie.

Kinderbale, Dzień Dziecka, Bale karnawałowe

Jeśli Twoje dziecko marzy o niezapomnianym przyjęciu urodzinowym, a Ty nie masz czasu ani pomysłu na organizację, to jesteś w dobrych rękach! Oferujemy pomoc w przygotowaniu fantastycznej zabawy w Twoim domu. Zapewnimy tematyczne dekoracje, a w czasie przyjęcia poprowadzimy niezapomniane animacje, które sprawią, że dzieci nie będą się nudzić ani chwili! W Naszej ofercie znajdziesz również popcorn , watę cukrową oraz wytwornicę do baniek mydlanych, które dodatkowo atrakcyjną przyjęcie urodzinowe.

Imprezy firmowe, Bankiety

Zależy Ci na zorganizowaniu profesjonalnie przygotowanej imprezy integracyjnej, bankietu firmowego to doskonale trafiłeś. Wybierzemy najlepsze miejsce, zadbamy o aspekty techniczne i wizualne. W pełni dostosujemy się do potrzeb Twoich i Twojej firmy. Zapewnimy również profesjonalną obsługę hostess.

Urodziny, Jubileusze

Każdy kolejny rok to okazja do świętowania! Na szczególną oprawę zasługuje jednak 18-stka, czy okrągłe urodziny – 30-ste, 40-ste lub 50-te. Organizacja urodzin, szczególnie dla dużej liczby gości,to prawdziwe wyzwanie logistyczne, dlatego warto powierzyć przygotowania specjaliście. Taką imprezę mogą również uświetnić nasze atrakcje, jak choćby fotolustro, które uwieczni wspaniałe chwile.