O NAS

Manufactury of Events nie jest firmą, to coś znacznie więcej – to gwarancja udanego wydarzenia, które zostanie zapamiętane na długo nie tylko przez Was, ale i przez gości.

Manufactury of Events to marka, która łączy naszą pasję, umiejętności i doświadczenie, aby według Twojego pomysłu stworzyć optymalny i unikatowy klimat.

Nazywam się Alicja i wraz z moim zespołem pomożemy Wam stworzyć niezapomnianą uroczystość.

Jak pracujemy?

Pierwszy kontakt

Kontaktujecie się Państwo z nami drogą mailową, telefonicznie lub za pomocą formularza w zakładce kontakt.

Duże imprezy najlepiej planować z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Pozwoli to nam dopracować dekoracje w najmniejszym szczególe

Pierwsze spotkanie

Umawiamy się z Państwem na niezobowiązujące, bezpłatne spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu. Na spotkaniu poznajemy bardziej szczegółowo Państwa oczekiwania, wizje oraz budżet w celu określenia dokładnego charakteru wydarzenia. Wspólnie omówimy tematy związanych ze stylem oraz motywem przewodnim uroczystości. Następnie przedstawiamy swoje propozycje oraz pomysły. Zaprezentujemy katalogi z naszymi realizacjami, dekoracjami a także próbki materiałów jakie mogą zostać użyte do Państwa dekoracji. Zaproponujemy dodatkowe atrakcje, które sprawią, że Wasza uroczystość będzie wyjątkowa i niepowtarzalna.

Opracowanie oferty

Dysponując jak największą ilością informacji podanych wcześniej przez Państwa tworzymy wstępny projekt dekoracji planowanego wydarzenia. Przedstawiamy koncepcję w oparciu o najnowsze trendy, dobieramy kolorystykę, atrakcje dodatkowe pasujące do charakteru przyjęcia i dodatkowe detale które dopełniają całość projektu. Zawsze szukamy niebanalnych rozwiązań, podpowiadamy oraz inspirujemy. Sporządzamy dla Was indywidualną ofertę oraz wstępną wycenę. Do tego momentu nie jesteście Państwo zobowiązani do skorzystania z naszych usług.

Podpisanie umowy

Jeśli nasze pomysły i oferta spodoba się Państwu i zdecydujecie się na skorzystanie z naszych usług, umawiamy się na kolejne spotkanie, na którym następuje podpisanie zlecenia na wybraną usługę.

Od tego momentu nasza praca staje się częścią Państwa wydarzenia a my dołożymy wszelkich starań aby ten dzień był wyjątkowy.

Stały kontakt z konsultantem

Od momentu podpisania umowy zaczynamy realizację zleconych nam prac. Utrzymujemy z Państwem stały kontakt telefoniczny i e-mailowy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od początku przygotowań do dnia wydarzenia. Konsultujemy się z Państwem i informujemy o postępach jakie poczyniliśmy podczas realizacji Państwa zamówienia

Partnerzy

Wśród naszych Partnerów znajduje się wiele, uznanych firm i osób. 

Od lat współpracujmy z Klubem Sportowym Skra Częstochowa.