WYPOŻYCZALNIA

Czasami jest tak, że do perfekcyjnego wydarzenia brakuje tylko dodatków, lub drobnych elementów. Dlatego wychodzą na przeciw Waszym potrzebą przygotowaliśmy ofertę wynajmu na najciekawsze i najpopularniejsze elementy imprezowych wystrojów.

FOTOLUSTRO

Lustro,które samo robi zdjęcia, dodaje tło i śmieszne elementy, po czym drukuje serię zdjęć jest niezastąpioną pamiątkę z każdej imprezy. Zapraszając nasze selfie mirror zapewniasz swoim gościom mnóstwo rozrywki niezależnie od wieku. Ta nietuzinkowa atrakcja daje nam możliwość stworzenia śmiesznych, niepowtarzalnych,zabawnych, wesołych fotografii. Zdjęcia te uchwycą obecnie panujące nastroje oraz emocje, pozwolą rozładować napięcie, a przede wszystkim będą gotowe zaraz po zrobieniu.

WYTWORNICA DYMU CIĘŻKIEGO

Żadne wesele nie może się odbyć bez pierwszego tańca. Pozwólcie nam oprawić tę niezwykłą chwilę w niebanalny a zarazem elegancki sposób. Wypuszczony ciężki dym sprawi, że będziecie wyglądać jakbyście tańczyli w chmurach! Do tego wasz fotograf i kamerzysta otrzymają niesamowitą scenerię do nietuzinkowych ujęć!

Urządzenie wypożyczamy nie tylko na pierwszy tanieć, ale także na całe przyjęcie co oznacza że mogą Państwo więcej razy zrobić niesamowity efekt na parkiecie.

  • dym unosi się maksymalnie do kolan, a po ogrzaniu całkowicie znika!
  • jest całkowicie bezwonny,
  • dym jest w pełni bezpieczny

WYTWORNICA BANIEK MYDLANYCH

Wypuszczanie baniek mydlanych to jedna z bardziej popularnych atrakcji ślubnych.Nie da się ukryć, że tworzy ona niesamowitą, niemal magiczną atmosferę nie tylko dla najmłodszych, ale również dla gości,Młodej Pary, a także… fotografa. Zdjęcia Zakochanych na tle tysiąca baniek mydlanych staną się najpiękniejszą pamiątką z tego wyjątkowego dnia. Bańki można wypuścić zarówno po wyjściu z kościoła jak i podczas pierwszego tańca Nowożeńców!

WYRZUTNIA KONFETTI

Każde wzniosłe wydarzenie zasługuje na odpowiednią oprawę. Pokazy konfetti podkreślają wyjątkowość chwili i nadają niepowtarzalny klimat. Oferujemy Państwu profesjonalną wyrzutnie konfetti. Maszyna świetnie się sprawdzi zarówno na ślubie, zaraz po wyjściu z kościoła, na weselu podczas pierwszego tańca, na galach,koncertach oraz pokazach.

Jest to profesjonalne urządzenie, które upiększy najwznioślejsze chwile.Tysiące opadających płatków konfetti zrobią niesamowitą atmosferę na sali i dostarcza dużo uśmiechu – szczególnie dzieciom. Konfetti może być dowolnego koloru 😉

MASZYNA DO POPCORNU

Podczas wesela nie można zapominać również o tych najmłodszych. Jeśli spodziewacie się na Waszym weselu dużej ilości dzieci to polecamy wynajęcie profesjonalnej maszyny do popcornu. Maszyna do popcornu może być także świetnym uzupełnieniem candy baru lub miejsca dla dzieci gdzie będą odbywały się animacje.

MASZYNA DO WATY CUKROWEJ

Doskonałym uzupełnieniem candy baru będzie stanowisko z kolorową watą cukrową. Maszyna do robienia wielkiej waty cukrowej zaskoczy wszystkich gości a przede wszystkim dzieci, które na długo zapamiętają Wasze przyjęcie weselne. Wata cukrowa nie tylko zbuduje pozytywne relacje ale także przypomina słodkie chwile z naszego dzieciństwa. Już dziś zamów ją u nas na swoje przyjęcie weselne.

PODŚWIETLANE LITERY

„Miłość”,„KIDS” oraz „MR & MRS” znajdują się w naszej ofercie,ale nasze możliwości są nieograniczone – jakiego napisu potrzebujecie?

Duży świecący napis MIŁOŚĆ w kolorze białym sprawi, że Twoje wesele nabierze blasku. Ciepłe światło tworzy wyjątkową, niemal magiczną atmosferę. Ten subtelny dodatek sprawdzi się także na sesji zdjęciowej. Gwarantujemy, że lśniące tło nada każdej fotografii niepowtarzalnego charakteru.

PUDŁO Z BALONAMI 

o wymiarach 100 cm x 100 cm x 120 cm

Wypuszczanie wielokolorowych balonów z pięknego, zdobionego pudła zdobywają coraz większą popularność wśród atrakcji ślubnych. Tworzy to wspaniały nastrój, a także dodaje wyjątkowy efekt lecących w niebo różnokolorowych baloników. Zdjęcia Zakochanych na tle setki balonów staną się najpiękniejszą pamiątką z tego dnia.